Metoda powiększania ust kwasem hialuronowym

Każda z nas marzy o pięknych i zmysłowych ustach. Nieregularny kształt, niedoskonałości oraz mały rozmiar są zmorą niejednej kobiety. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów, które pozwalają łatwo i szybko uporać się z wszelkimi kompleksami tak, żebyśmy zawsze czuły się piękne i pewne siebie.

Obecnie, powiększanie ust należy do najpopularniejszego zabiegu wykonywanego przez medycynę estetyczną. W ten sposób będziesz mogła spełnić swoje marzenia o zmysłowym uśmiechu z gwarancją jak najwyższych standardów bezpieczeństwa i olśniewających efektów, które widoczna są już po pierwszym zabiegu, wykonanym przez profesjonalistę. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest dedykowany wszystkim, którzy pragną poprawić zbyt mało wykształcone wargi górne bądź dolne.

Opis zabiegu

Opisywana metoda polega na wprowadzeniu pod skórę ust kwasu hialuronowego, który powoduje natychmiastowe wygładzenie naskórka oraz przywrócenie mu prawidłowego poziomu nawilżenia. Efekty w pełni zależą od oczekiwań pacjentów. Zabieg oferuje szeroki zakres możliwości poprawy konturu ust, zwiększenia objętości warg, podniesienia kącików ust oraz redukcji zmarszczek okalających usta. Cała procedura jest zupełnie bezpieczna i przebiega z wykorzystaniem odpowiednich preparatów, które zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy. Terapia jest tak bezpieczna, że nie wymaga przeprowadzenia uprzedniej próby uczuleniowej. Sam produkt z kwasem jest podawany bardzo cieniutką igłą, co prawie zupełnie niweluje uczucie bólu, aczkolwiek wyjątkowo wrażliwi pacjenci mogą zdecydować się na krem znieczulający lub znieczulenie stomatologiczne. Po iniekcji stosuje się preparaty zawierające witaminą K, co ma na celu wykluczenie ryzyka pojawienia się małych zasinień. Cały zabieg trwa bardzo krótko i zamyka się w 20 minutach.

Spodziewane efekty

Pierwsze estetyczne efekty zobaczysz od razu po wykonanym zabiegu. Warto zaznaczyć, że utrzymują się one aż do dwunastu miesięcy. Wyniki zależą od zastosowanego preparatu tak, że rezultat może być bardzo wyraźny bądź ograniczać się tylko do nieznacznego odmłodzenie i ujędrnienie skóry ust. Dodatkowo pozostawiony w czerwieni wargowej kwas hialuronowy poprawia jakość skóry, zwiększa jej elastyczność i aktywnie ją nawadnia.

 

Zobacz także

Mezoterapia igłowa i bezigłowa na czym polega?

Mezoterapia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to bardzo skuteczna...

Czytaj dalej

Jak pozbyć się blizn po trądziku?

Zastanawiasz się jak trwale pozbyć się blizn i przebarwień potrądzikowych? Medycyna estetyczna i współczesna...

Czytaj dalej