Oceniamy apteki internetowe

Współcześnie konsumenci są coraz bardziej świadomi swoich praw, dlatego ich zdanie i ocena na temat jakości prowadzonych usług jest tak istotna. Klienci wymagają tego, żeby apteki internetowe zapewniały jak najwyższą jakość obsługi i dostaw oferowanych przez punkty on-line. Zapraszamy do krótkiego przeglądu opinii konsumentów na temat działalności aptek internetowych.

Przeprowadzona analiza opinii konsumenckich dotycząca poziomu działalności e-aptek wyraźnie pokazała, że to, na co głównie zwracamy uwagę to niskie ceny, solidne zaopatrzenie i poufność zakupów. Za to martwią nas problemy wiążące się z przesyłką i komunikacją z pracownikami, którzy nie odpowiadają na telefony i maile.

Pozytywne opinie

Apteki internetowe są chwalone przez konsumentów głównie z uwagi na niskie ceny i nie chodzi tu tylko o leki. Kupują on-line dermokosmetyki czy środki dostępne bez recepty, możesz wiele zaoszczędzić. A wybór jest naprawdę duży, na co zwrócili uwagę ankietowani, chwalący e-apteki za bogaty asortyment. Tak wyposażony sklep internetowy pozwala na wygodne zakupy, bez wychodzenia z domu – co jest niezwykle istotne, jeśli zależy nam na poufności. Dodatkowym atutem internetowych aptek jest fakt, że często oferują produkty niedostępne w stacjonarnych placówkach, co wyjątkowo cenią sobie konsumenci. Świetne dostosowane oprogramowania pozwala również na dokładne zapoznanie się z produktem, przed dokonaniem zakupu. Większość ankietowanych podkreślała, że właśnie z tych względów poleciłaby zakupy w e-aptece swoim bliskim.

Problemy

Jak już wspomniano konsumenci narzekali na brak płynnej komunikacji z farmaceutami, którzy często ignorują zapytania od klientów. Te e-apteki, które wykazywały się problemami w tej sferze były najniżej oceniane. Inną ważną kwestią jest precyzyjne pakowanie produktów przeznaczonych do wysyłki. Placówki, który w tej dziedzinie wykazały się niedbałością również zostały bardzo kiepskie noty. Warto zatem przeczytać opinie konsumentów na stronie e-apteki, z której usług chcemy skorzystać i prześledzić je pod kątem wskazanych w artykule kryteriów.

 

Zobacz także

Mezoterapia igłowa i bezigłowa na czym polega?

Mezoterapia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to bardzo skuteczna...

Czytaj dalej

Jak pozbyć się blizn po trądziku?

Zastanawiasz się jak trwale pozbyć się blizn i przebarwień potrądzikowych? Medycyna estetyczna i współczesna...

Czytaj dalej